Sabah - Akşam: 09:00 - 20:30

SARIÇAM TİCARET MERKEZİ KAT:1 NO:4

Araba Sigortasına İhtiyacım Var mı?

Çoğu eyalet, sürücülerin araba sigortası taşımasını gerektirir. Aksi takdirde, yalnızca talep maliyetlerinden sorumlu olmazsınız, aynı zamanda para cezaları, cezalar ve olası cezai suçlamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.
 
Eyaletinizin araba sigortası yasaları, bedensel yaralanma yükümlülüğü ve mülk hasarı yükümlülüğü teminatları için ihtiyacınız olan minimum tutarı size söyleyecektir. Daha fazla kapsama alanı eklemek istiyorsanız bu size kalmış. Daha fazla kapsama alanınız varsa, onarımlar veya yaralanmalar için cebinizden ödeme yapmaktan kaçınabileceğinizi unutmayın. Örneğin, çarpışma teminatı ve kapsamlı teminatı eklerseniz, bu tam kapsamlı otomobil sigortası olarak kabul edilebilir.
 
Ne kadar araba sigortasına ihtiyacınız olduğunu anlamanıza  ve araba sigortası poliçeniz için doğru miktarda teminat almanıza yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışabiliriz . Bir araba sigortası teklifi alarak başlayabilirsiniz.
 

Araç Sigortası Nasıl Fiyatlandırılır?

Bir teklif aldığınızda, sigortacılar  maliyetinizi belirlemek için bir araba sigortası hesaplayıcısı kullanır. Sizin gibi farklı faktörlere bakarlar:
 
 • Temiz bir talep geçmişi, güvenli bir sürücü olduğunuz anlamına geldiği için sürüş rekoru.
 • Konum, çünkü daha kalabalık alanlar kaza, vandalizm veya hırsızlık riskinizi artırabilir.
 • Sürekli otomatik sigorta korumasına sahip olduğunuzdan emin olmak için kapsam geçmişi .
 • Marka, model ve yıl gibi araç detayları .
 • Sürüş alışkanlıkları, çünkü bir yılda ne kadar çok araç kullanırsanız, oranınız o kadar yüksek olabilir.
 • İndirilebilir tutar, çünkü daha yüksek bir kesinti oranınızı düşürebilir.
Her araba sigortası poliçesi sürücüye özeldir. Uzmanlarımız doğru poliçeyi almanıza yardımcı olabilir ve aylık araba sigortanızın maliyetini size bildirebilir.

Trafik Sigortası Nedir?

“Araba sigortası nasıl çalışır?” Bu sorunun düzenli olarak sorulduğunu biliyoruz. Araba sigortasının nasıl çalıştığını bilmek, direksiyona her geçtiğinizde korunmanızı sağlamak için önemlidir. Aracınız için doğru sigorta kapsamına sahip olduğunuzdan emin olmak için, güvenebileceğiniz bir sigorta şirketi bularak başlayın. Bir araba kazası geçirirseniz, araba sigortanız, bir araba sigortası talebinde bulunduktan sonra yaralanma veya maddi hasar için ödeme yapmanıza yardımcı olabilir.
 
Doğru araba sigortasını bulmak  , özellikle çevrimiçi alışveriş yapıyorsanız, düşündüğünüzden daha kolaydır. Aslında, evinizin rahatlığında çevrimiçi olarak teminatları araştırabilir, fiyat teklifi alabilir ve  araba sigortası satın alabilirsiniz. Başlamadan önce, şu soruların yanıtlarını bilmek yardımcı olur:
 • Ne tür bir araba kullanıyorsunuz?
 • Yılda kaç km yol yapıyorsunuz?
 • Nerede yaşıyorsun?
 • Sürüş geçmişiniz nedir?
 • Arabanızı kim kullanacak?
 • Araba sigortası kapsamında herhangi bir boşluk yaşadınız mı?
Araba sigortası aşağıdakilerin ödenmesine yardımcı olabilir:
 • Onarımlar
 • Sağlık harcamaları
 • Kiralama ücretleri
Eyaletinizin muhtemelen takip etmeniz gereken belirli teminatlar için araba sigortası gereksinimleri vardır. Otomobil sigortası tanımlarımızı okuyarak daha fazla bilgi edinin.

Trafik Sigortasının Amacı Nedir?

Trafik sigortası neden önemlidir ? Onsuz, masraflı talepler için cebinizden ödeme yapmanız gerekir. Bu, kişisel varlıklarınızı finansal riske atabilir. En iyi araba sigorta şirketini nasıl bulacağınızı merak ediyorsanız , mümkün olduğunca çok araştırma yaparak başlayın. Bu, araba sigortası tekliflerini ve her bir sigortacının sunduğu faydaları karşılaştırmanıza yardımcı olacaktır. 
 
Örneğin, sürücülerin araba sigortası poliçeleriyle yararlanabilecekleri, örneğin bir tamirhane bulmaya yardımcı olmak veya araba kiralamak gibi ekstra avantajlar sunuyoruz.
 
 

Trafik Sigortası Sıkça Sorulan Sorular

Bnysigorta.com Kimdir

Müşterilerine tek ekranda 20 sigorta şirketinin tekliflerini inceleyip sunarak %50’ye varan fiyat avantajı ve en iyi fiyat garantisini sunarak sektörde farklılaşan, Türkiye’nin ilk ve en büyük sigorta platformudur. 7/24 hizmet vermektedir.

Bnysigorta.com İnternet İndirimi ile Yüzde 50’ye Varan Fiyat Avantajı

Bnysigorta.com’da bütçenize uygun fiyatla sigorta almak isteyenlere teklif karşılaştırma özelliği sayesinde yüzde 50’ye varan oranda fiyat avantajı sağlar. BNY Sigorta indirimlerini görmek için ilgilendiğiniz sigorta branşından teklif almanız yeterlidir.

Bnysigorta.com En İyi Fiyat Garantisi

Başka yerde daha uyguna bulduğunuz aynı sigorta ürününü belgelendirmeniz durumunda, Bnysigorta.com En iyi fiyat Garantisi ile belge üzerindeki düşük fiyatla sigorta alabilirsiniz.

7/24 Hasar Desteği ile Bnysigorta.com Hep Yanınızda

Sigortanızı satın alma işleminden sonra ortaya çıkabilecek hasar ve sonrasındaki tüm süreçlerde, uzman hasar danışmanları sizlere destek verirler. Örneğin kaza yaptığınız anda, hasarınız varsa 0532 771 5808 arayın, Bnysigorta.com hasar uzmanları size en doğru yönlendirmeyi yapsın ya da Online Hasar Bildirimi Formunu doldurun ve danışmanlar size ulaşsın.

Blog Makaleleri